" ارائه دهنده خدمات حسابداری و حسابرسی در استان تهران و البرز با همکاری تیم مجرب و حرفه ای"
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
همکاری و تعاملی دیگر ، ارائه کلیه خدمات حسابرسی توسط کادری مجرب و با مدیریت جناب مهندس مهدی رستمی

بازرسی قانونی

بر اساس اساسنامه جامعه حسابداران رسمی ایران و در راستای موضوع ماده 144 اصلاحیه قانون تجارت، مؤسسات حسابرسی می توانند سمت بازرس قانونی را عهده دار گردند. با توجه به اهمیت نقش بازرس قانونی در شفاف سازی اطلاعات و ارائه گزارشات منطبق با شرح وظایف تعیین شده، مراجع ذیصلاح همواره صرفه و صلاح سهامداران و سازمانها و دستگاههای دولتی را در اطمینان بخشی به گزارشات بازرسان و عملكرد مدیریت و رعایت مفاد قانون جلب نموده است.

 

خدمات حسابرسی

انجام انواع خدمات حسابرسی شامل: حسابرسی صورتهای مالی و سایر اطلاعات مالی، حسابرسی عملیاتی و حسابرسی مالیاتی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و ضوابط و مقررات حاكم بر جامعه حسابداران رسمی ایران.
با توجه به مسئولیت حسابرس مبنی بر دستیابی به شواهد و مدارك قابل قبول در جهت نتیجه گیری منطقی و ارائه نقطه نظرات حرفه ای خود نسبت به صورتهای مالی، همواره اطمینان نسبی برای استفاده كنندگان در جهت بهره برداری و تصمیم گیری منطقی از صورتهای مالی فراهم می گردد. شایان ذكر است ابزارهای مهمی از جمله بررسی و شناخت دقیق از محیط كسب كار و سیستم كنترلهای داخلی واحد مورد رسیدگی، استفاده از مبانی منطقی و علمی و بكارگیری صحیح اصول و استانداردهای حسابداری و حسابرسی و جذب و آموزش نیروهای كارآمد حسابرسی و انجام فرایندهای تكمیل كننده حسابرسی از جمله روشهای تحلیلی، بررسی ریسك های حسابرسی می تواند امكانات بالقوه ای را برای تصمیم گیری مناسب و مطلوب نسبت به صورتهای مالی فراهم نماید.

 

حسابرسی مالیاتی

با عنایت به ماده 272 قانون مالیاتهای مستقیم مصوب 27 بهمن ماه 1380 مبنی بر اجازه تنظیم گزارش حسابرسی مالیاتی توسط حسابداران رسمی و مؤسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی، مؤسسات حسابرسی آمادگی ارائه خدمات حسابرسی مالیاتی را داشته و در راستای مفاد قانون مالیاتهای مستقیم اقدام خواهند نمود.

 

نظارت بر تصفیه و انحلال

با توجه به تصریح اصلاحیه قانون تجارت مبنی بر منصوب نمودن مدیران و ناظران تصفیه و نظارت بر شكل و محتوای امر تصفیه، مؤسسات حسابرسی می توانند با توجه به آشنایی با مسائل مالی و مالیاتی نسبت به نظارت بر امور تصفیه شامل اقدامات قانونی در مدت تصفیه، رعایت آئین نامه های ابلاغی سهامداران، اخذ مفاصا حساب مالیاتی و بیمه و انجام فرایند پروسه تصفیه اقدام نمایند.

 

ارزیابی سهام و توجیه پروژه

با توجه به تفاوتهای اساسی در روشهای بكارگیری در قیمت گذاری شركتها و مؤسسات و اختلاف در مبانی ثبت و شناسایی بهای تمام شده دارائیها، مؤسسات حسابرسی می توانند از روشهای متداول همچون روشهای ارزش جایگزینی، روش ارزش زمانی فعلی و آتی سرمایه گذاریها ،‌استفاده از شاخص های مالی سود آوری و استفاده از روشهای متداول دیگر نسبت به منطقی ترین مبنای قیمت گذاری شركتها و پروژه ها اقدام نمایند. همچنین تحلیل اقتصادی بودن اجرای یك پروژه و یا سرمایه گذاری در صنعتی خاص با توجه به برآورد معیارها و هزینه ها و درآمدهای حاصله مشخصه آن می تواند مبنایی مهم در ارزیابی و توجیه پذیری یك پروژه باشد.

 

حسابرسی ویژه و قضایی

این گونه خدمات با توجه به مشكلات و اختلاف نظرهای مالی بین شركتها، مؤسسات و اشخاص قابل ارائه بوده و عمدتاً با توجه به نظر قاضی و بازپرس پرونده و موارد ارجاع شده بررسی و جهت رسیدگی نهایی ارائه شود. مؤسسات حسابرسی با توجه به داشتن متخصصین ، كارشناسان رسمی دادگستری و قوه قضائیه می توانند با توجه به صلاحیت های تخصصی و حرفه ای خود نسبت به روند شكل گیری صحیح پرونده ها اظهار نظر بیطرفانه و قابل اتكایی ابراز نمایند.

 

با ما تماس بگیرید:

فیض اله زاده: 09123645433

تبـــریـــزی: 09357001380

فیض اله زاده:  09378832697

باهمکاری وحضور کادری مجرب و با تجربه در زمینه های تخصصی مربوط، از جمله

کارشناسان آموزش : حسن ابوالحسنی ، سعید گوهری و  خانم محبی

مشاور بیمه و مالیاتی : عباس شکراله و خانم خانجانی

مهندس محمد فیض اله زاده

کارشناسان مالی با تجربه : حامد ارشیا ، حجت چوپانی و احمد بهرامی

کارشناس ارشد حسابداری وعضو انجمن حسابداری ایران :حامد میرتبار

کارشناس ارشد حسابداری وحسابرس ارشد جناب مهندس مهدی رستمی

 

دفترمرکزی : ملارد - سراسیاب - جنب خیابان امام


 

اعتماد امروز، آسایش فردا

موسسه خدمات مالی و مالیاتی بیلان حساب

اعتماد امروز، آسایش فرداجذب نیروی مسلط به نرم افزار مالی هلو + آموزش نرم افزار هلو جامع کد 41

آیـیـن نـامـه ثـبـت نــام :

 

 

بند1 ) شرایط پذیرش دانشجو در این دوره عبارت است از :

الف) آشنایی نسبی با حسابداری مقدماتی و ترجیحا تكمیلی ، دیپلم تا مقاطع بالاتر رشته حسابداری و رشته های مرتبط مانند : مدیریت ،بانكداری و اقتصاد

ب) آشنایی كامل و تسلط عملی  به ماده درسی رایانه كار 2- ICDL  XP  شامل مفاهیم  پایه   IT ،  ویـنـدوز XP   و توانایی كار با اطلاعات و ارتباطات ( INTERNET)

مدرك  رایانه كار 2- ICDL  XP   به عنوان پیش نیاز كلیه دوره های مربوط به كامپیوتر جهت استاندارد  سازی روند آموزش و تسهیل استخدام در نظر گرفته شده است.

بند 2) متقاضیان آشنا به  ماده درسی رایانه كار 2- ICDL  XP :

این دسته از دانشجویان پس از مشاوره با  مدیر آموزش كانون حسابداری در صورت تایید  وی می توانند  بدون گذراندن  این ماده درسی    مستقیماً  در دوره  نرم افزار حسابداری هلو  شركت  نمایند ، ولی جـهت دریافت گواهینامه این درس ملزم به شـركت درآزمـون ایـن مـاده درسی می باشند.

لطفاً قبل از مصاحبه  و ثبت نام  به سـرفصـل این درس داخـل تـابـلـو اعـلانــات تـوجــه نمایید.

* تبصره 1 : هزینه آزمون   این  ماده  درسی    000/100  ( ده هزار تومان )  می باشد .  این آزمون شامل دو بخش تئوری ( 4 گزینه ای ) و عملی می باشد.

* تبصره 2: دانشجو در هر زمانی طی دوره آموزشی  می تواند  در آزمون این درس  شركت نماید ،  حتی پس از اتمام دوره آموزشی نرم افزار مالی هلو .

بند 3 )  مـــــــدارك لازم جـــــهـــــت ثــبــت نـــام عــبـارتـنــــد از :

1 ) فرم تكمیل شده در خواست ثبت نام  2) یكبرگ فتوكپی شنا سنامه ( صفحه اول )  3) یكبرگ فتوكپی از آخرین مدرك تحصیلی مرتبط با رشـتـه حسابداری  4) شهریه تعیین شده  ماده درسی  انتخابی   5)  یك قطعه عكس 4×3 ( پشت نویسی شده )

پـــرداخــــت  شـــهـــــریـــــــه :

بند 1) دانشجویان متقاضی  پرداخت شهریه به صورت اقساط ،  در صورت موافقت مسئول امور مالی موظفند   حد اقل 50 %  شهریه تعیین شده ماده درسی انتخابی خود را هنگام ثبت نام و50% مانده شهریه خود را با هماهنگی مسئول امور مالی در تاریخ توافقی طرفین نقدا تسویه نمایند .

بند2 ) در صورت عدم امكان  پرداخت 50% شهریه هنگام ثبت نام  ،  دانشجو با ارائه مبلغ پیش پرداخت  مجاز به ثبت نام موقت می باشد .

تبصره : دانشجویان بدهكار موظفند 50% شهریه ماده درسی خود را طی مدت تعیین شده  تكمیل نمایند  . در غیر اینصورت  پس از اتمام مهلت ، مؤسسه مجاز به  لغو  ثبت نام   می باشد .

بند 3 ) دانشجویان در صورت تقاضای انصراف  فقط  تا  24  ساعت پس از ثبت نام  با مــراجعه به مسئولین روابط عمومی و اداری  می توانند  نسبت به استرداد  شهریه خود   باكسر 10 % ازشهریه كل تعیین شده ماده درسی اقدام نمایند. بدیهی است پس از پایان مهلت تعیین شده امكان استرداد شهریه وجود ندارد.

 

امكانات ویژه آمــوزشــــی :

1) كانون حسابداری  مركز آموزش مؤسسه بیلان حساب بطور كامل كلیه آیتمها و منوهای برنامه هلو جامع را به دانشجویان خود آموزش می دهد. كلیه سرفصلها و آیتمهای آموزشی نرم افزار هلو را می توانید در بخش امكانات نرم افزار هلو مشاهده نمایید.

2) جزوه آموزشی  و فیلم آموزشی  این نرم افزار نیز جهت  آمادگی 100% در این دوره كارآموزی ،  از این مركز قابل تهیه است.

3) یك نسخه از نرم افزار هلو  جامع  كد 41 و یا سایر کدها  از این مركز قابل تهیه می باشد.

4) تمرین کارگاهی  و کارآموزی  رایگان در سایت كامپیوتر  با نرم افزار مالی هلو  به مدت  20  ساعت.

۵ )  شما می توانید در ساعات خالی سایت كامپیوتر از  تمامی نرم افزار های مالی موجود در مركز آموزش استفاده نمایید. بدیـهــی است تـــمـریــن هــر چــه بـیـشتــر با نرم افزار های مختلف ، میزان انعطاف پذیری شما را جهت كارآیی و تسلط بر نرم افزار های مالی افزایش خواهد داد. مجموعه نرم افزار های موجود در كانون حسابداری عبارتند از :

۱. هلو   ۲. رافع ۶    ۳. سدنا     ۴.تدبیر    ۵.پارمیس و .....   .

 

 

آدرس مركز آموزش كانون حسابداری مؤسسه :

دفترمرکزی : ملارد - سراسیاب - جنب خیابان امام

  همراه مسئولین مركز آموزش :   09123645433


شماره تماس آموزشگاه:  65197683  021آموزش نرم افزار حسابداری هلو

www.BHgroup.ir|آموزش نرم افزار حسابداری هلو

هلو(Holoo): هلو نرم افزاری است که کلیه عملیات حسابداری، انبارداری، خرید فروش، چک و بانک و تولید به صورت یکپارچه انجام میدهد.هلو یکی از برترین نرم افزارهای طراحی شده ایرانی تحت ویندوز در زمینه حساب داری می باشد.هلو جزء معدود برنامه های ایرانی می باشد که دارای نسخه های مختلف برای مشاغل مختلف می باشد.

در این دوره به طور جامع کامل نحوه کار کردن با نرم افزار هلو را فرا خواهید گرفت.

 

 

دوره : 12جلسه

زمان هر جلسه : 1ساعت و 30دقیقه

مدرس : علی اصغر فیض اله زاده

مکان های آموزش :

1) استان البرز 

2) شهرستان ملارد 

3) استان تهران۱۰ استفاده فوق العاده فلش مموری که فکرش را هم نمی کنید!

 

FlashDrive-Featured

فلش مموری ها راهی ارزان و ساده برای پشتیبان گیری از اطلاعات و جابجایی داده ها بین کامپیوترها هستند. اما از آنجایی که روزانه استفاده از پردازش ابری و اینترنت بیسیم گسترش پیدا می کند، فلش مموری ها آن استفاده گذشته خود را از دست می دهند. احتمالا شما هم الان در کشوی میزتان چند فلش مموری دارید که چندان مورد استفاده قرار نمی گیرند؟ اگر می خواهید نفس تازه ای به فلش مموری های خود بدهید در پست امروز چند روش استفاده غیرمعمول اما مفید آموزش خواهیم داد تا نفس تازه ای به روح خسته فلش مموری هایتان بدمید!

۱- نصب توزیعی از لینوکس

FlashDrive-Linux

اگر از استفاده کنندگان یا دوستداران لینوکس باشید می دانید که اغلب توزیع های لینوکس را می توان از طریق دیسک زنده یا Live CDs بدون نیاز به نصب کامل و تنها از طریق بوت از روی لوح فشرده اجرا کرد. در سال های اخیر این روند به سوی ساخت USB ها به جای CD ها رفته است. شما می توانید برنامه ها و توزیع لینوکس دلخواهتان را انتخاب کرده و آنها را دانلود و برروی فلش مموری خود انتقال دهید، و از طریق آن به تست و یا نصب و ایجاد سیستم عامل لینوکس برروی کامپیوترتان اقدام کنید. این کار سریع تر و لذت بخش تر از نصب از طریق CD هاست. فلش مموری ها حجم بیشتری از اطلاعات را می توانند در خود جای دهند و برای نصب توزیع های حجیم بسیار مناسب می باشند.

 

ادامه مطلب

مصاحبه شغلی

مقدمه

آیا تا کنون در مصاحبه شغلی شرکت کرده اید؟ فرض کنید پس از درخواست و فرستادن مدارک لازم برای شغل دلخواهتان به مصاحبه دعوت شده اید. آیا آمادگی کافی و مهارتهای لازم  برای انجام این مصاحبه را دارید؟نمونه سوالاتی که در اغلب مصاحبه ها پرسیده می شود در ذیل آمده است.این سوالات به دو بخش سوالات روانشناسی و سوالات تخصصی تقسیم می شوند.این سوالات براساس یافته های از اینترنت،مشورت با مدیران مالی برخی از شرکتهای تولیدی و تعدادی از اساتید بزرگوار رشته حسابداری طراحی شده است.امروزه به هر فردی که لیسانس حسابداری و یا فوق دیپلم حسابداری داشته باشد اصطلاحا حسابدار می گویند .در حالی که به نظر من این درست نیست و یک حسابدار علاوه بر داشتن مدرک حسابداری باید یکسری خصوصیات دیگر هم داشته باشد.

معمولا برای استخدام در هر شرکتی،ابتدا فرم درخواست کار که تقریبا در تمام شرکتها به یک شکل ثابت است به متقاضی می دهند تا تکمیل نماید.در این فصل در ادامه فصل های قبلی،موضوعات و مطالب جدیدی گفته می شود که امیدوارم به حسابداران بزرگوار کمک کند تا در موقعیت شغلی مناسب جذب بازار کار شوند.ان شاء ا...

الف - سوالات روانشناسی و شناختی

 

سوال اول -  دلیلتان برای تقاضای این شغل چیست؟ 

 

ادامه مطلب

معرفی چند برنامه از مجموعه نرم افزارهای موجود در بازار کار ایران

نرم افزار حسابداری رافع

این نرم افزار یكی از قویترین نرم افزارهای حسابداری موجود تحت ور‍‍ژن های مختلف ویندوز می باشد.امكانات و قابلیت های این نرم افزار به شرح زیر می باشد

امكانات مرتبط با سیستم حسابداری
تعریف و تدوین کدینگ و سرفصلهای حسابداری در سه سطح کل ، معین و تفضیلی بطور دلخواه
تعیین و تخصیص تبصره های خاص به سیستم اتوماتیک از جهت قابلیتهای ویژه مانند :
آرتیکل های تشکیل دهنده اسناد بدهکاران و بستانکاران تجاری ، سرفصل های ثابت و متغیر، نحوه مرتب كردن ستون بدهکاران و بستانکاران در اسناد حسابداری
تعیین و تعریف کلیشه اسناد برای صدور سند های حسابداری اتوماتیک
تنظیم و تبیین تفضیلی ها بطور شناور و یا وابسته به معین های مختلف به صورت دلخواه بوسیله کاربر
ذخیره اسناد حسابداری طی سه مرحله پیش نویس ، موقت و دائم
امكان کپی كردن از یک یا چندین سند دیگر در سند جاری
امكان کپی كردن از آرتیکل های اسناد حسابداری قبلی در سند جاری
تعریف و تدوین صندوق های مربوط به شرکت به هر تعداد
صادر كردن سند افتتاحیه به صورت دستی یا خودکار و انتقال مانده ها از دوره مالی قبل به دوره جدید
بستن كلیه حسابهای موقت و صادركردن کاربرگ و سند اختتامیه به صورت خودکار در پایان دوره مالی
مرتب كردن آرتیکل های اسناد و مدیریت چاپ آنها به روش تعیین شده توسط كاربر
قرار دادن توضیحات تكمیلی علاوه بر شرح آرتیکل در سندهای حسابداری جهت درج توضیحات ویژه
امكان مرتب كردن و جستجوی آرتیکل اسناد بر اساس عناصر تشکیل دهنده اسناد مالی
صادركردن قبض های دریافت و پرداخت و نحوه تسویه حساب به صورت نقد و چک و حواله های بانکی و یا تنخواه گردان و تایید اسناد دریافتنی و پرداختنی در بخش چک و بانک
دریافت و پرداخت اسناد دریافتنی و پرداختنی به صورت ترکیبی از نقد ، چک و حواله بانکی
صادر كردن و چاپ رسید دریافت و پرداخت
چاپ سندهای حسابداری در سه فرمت
دسترسی به سند و پیوست مربوطه از طریق دفاتر حسابداری
مدیریت گزارشگیری و سازماندهی دفاتر توسط کاربر
قابلیت شماره دهی و شکل دهی خودکار سندها بر طبق تاریخ
تعیین دفاتر بطور اتوماتیک با توجه به اسناد تراز
گزارشات مرتبط با سیستم حسابداری
تراز آزمایشی در سطح گروه حسابها ( چهار، شش وهشت ستونی ) در بازه زمانی دلخواه و تعیین نحوه نمایش حسابهای مانده دار و حسابهای بدون مانده توسط کاربر
تراز آزمایشی در سطح سرفصلهای کل چهار، شش و هشت ستونی
تراز آزمایشی در سطح سرفصلهای معین چهار، شش و هشت ستونی
تراز آزمایشی در سطح سرفصلهای تفضیلی چهار، شش و هشت ستونی
ارائه خلاصه اسناد جهت ارائه به اداره مالیات در محدوده زمانی دلخواه
گزارش مانده حسابهای تفضیلی ویژه و بر اساس نوع گزارش از حیث مانده بدهکاری و بستانکاری
صورت حساب ریز تفضیلی های ویژه شامل اشخاص ، اموال ، حسابهای بانکی و
گزارش مانده حسابهای معین در حسابهای کل

ادامه مطلب

 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic